Vinorum Cosa Nostra

 

Vinorum.cz je malá firma dvou švagrů - nadšenců dobrých vín - prodávajících kvalitní maďarská vína od roku 2009.
Nabízíme vína předních maďarských vinařů, kteří kladou důraz především na objevování jedinečnosti viničních tratí. Naše vinaře spájí tradiční přístupy a moderní technologie. Používáním bio či biodynamických přístupů se snaží o co nejšetrnější a nejpřirozenější způsob pěstování hroznů, aby výsledné víno bylo co nejautentičtější. Každé potenciálně nové vinařství navštěvujeme osobně, nabízená vína ochutnáváme a orientujeme se také podle dostupných informací v maďarském tisku i podle výsledků v prestižních soutěžích. Aby vína byla co nejvíce dostupná,  držíme ceny zhruba na úrovni maďarských internetových obchodů s vínem.

Samozřejmě Vám v rámci našich možností a vědomostí rádi zodpovíme na dotazy týkající se námi dovážených nebo obecně maďarských vín.

Pokud narazíte na víno s korkem (máme na mysli vadu vína nazývanou “korek”, ne korek samotný :) ), víno Vám bez otázek vyměníme.

Spolupráce

Po novém nabízíme i možnost spolupráce: pokud nás doporučíte vinotéce, restauraci nebo jinému distributorovi, po uzavření obchodu od nás dostanete karton s výběrem z vín, které nový partner nakoupil.